Simple Date block (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית
