Simple Date block (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में

en: Custom date format
hi: अपने अनुसार तिथि प्रारूप
