Simple Date block (2.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Date format
id: Format tanggal

en: Custom
id: Tersuai

en: Timezone
id: Zona waktu

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Custom date format
id: Format tanggal kustom
