Simple Date block (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Date format
it: Formato data

en: Custom
it: Personalizzato

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Custom date format
it: Formato data personalizzato
