Simple Date block (2.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts
