Simple Date block (2.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Custom date format
oc: Format de data personalizat
