Simple Date block (2.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Custom date format
pl: Własny format daty
