Simple Date block (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Custom date format
vi: Định dạng ngày tùy chỉnh
