Simple Date block (2.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data
