Simple Date block (2.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
