Simple Date block (2.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat
