Simple Date block (2.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi
