Simple Date block (2.0.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: About
az: Haqqında

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı
