Simple Date block (2.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: About
be: Аб

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты
