Simple Date block (2.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Date format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: Timezone
da: Tidszone

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Custom date format
da: Tilpasset datoformat
