Simple Date block (2.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Date format
de: Datumsformat

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Timezone
de: Zeitzone

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Custom date format
de: Benutzerdefiniertes Datumsformat
