Simple Date block (2.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας
