Simple Date block (2.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Custom
es: Personalizado

en: Timezone
es: Zona horaria

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Custom date format
es: Formato de fecha personalizado
