Simple Date block (2.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto
