Simple Date block (2.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
