Simple Date block (2.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum
