Simple Date block (2.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Custom
ja: カスタム

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Custom date format
ja: 独自の日付表示形式
