Simple Date block (2.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
