Simple Date block (2.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie
