Simple Date block (2.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: About
fa: درباره

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ
