Simple Date block (2.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Date format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Custom date format
ru: Пользовательский формат даты
