Simple Date block (2.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu
