Simple Date block (2.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom
sv: Anpassad

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat
