Simple Date block (2.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: About
ta: பற்றி

en: Custom date format
ta: விருப்ப தேதி வடிவம்
