Simple Date block (2.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Custom date format
uk: Власний формат дати
