Single Directory Components (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: General
ru: Общий

en: About
ru: Информация

en: - Description not available -
ru: - Описание недоступно -

en: Allows discovery and rendering of self-contained UI components.
ru: Позволяет обнаруживать и визуализировать автономные компоненты пользовательского интерфейса.

en: All Components
ru: Все компоненты
