SDC Devel (1.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Overview
bg: Обзор

en: Message
bg: Съобщение

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Filter
bg: Филтър

en: Severity
bg: Строгост

en: Details
bg: Детайли

en: Source
bg: Източник
