SDC Devel (1.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Overview
ca: Resum

en: Message
ca: Missatge

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Filter
ca: Filtra

en: Severity
ca: Severitat

en: Line
ca: Línia

en: Details
ca: Detalls

en: Source
ca: Font

en: Forbidden
ca: No es permet

en: Conditional rules
ca: Regles condicionals
