SDC Devel (1.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Type
ml: തരം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
