SDC Devel (1.0.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Overview
af: Oorsig

en: Message
af: Boodskap

en: Unknown
af: Onbekend

en: Filter
af: Filtreer

en: Severity
af: Strengheid

en: Source
af: Bron
