SDC Devel (1.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Message
az: Mesaj

en: Component
az: Komponent

en: Unknown
az: Naməlum

en: Severity
az: Ciddilik

en: Details
az: Detallar

en: Source
az: Mənbə
