SDC Devel (1.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Message
bn: বার্তা

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Line
bn: লাইন

en: Details
bn: বিস্তারিত
