SDC Devel (1.0.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Overview
bs: Pregled

en: Message
bs: Poruka

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Details
bs: Detalji

en: Source
bs: Izvor
