SDC Devel (1.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Type
cy: Math

en: Overview
cy: Arolwg

en: Message
cy: Neges

en: Component
cy: Cydran

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Details
cy: Manylion
