SDC Devel (1.0.2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Type
es: Tipo

en: Overview
es: Vista general

en: Message
es: Mensaje

en: Component
es: Componente

en: Unknown
es: Desconocido

en: Filter
es: Filtro

en: Severity
es: Gravedad

en: Line
es: Línea

en: Details
es: Detalles

en: Source
es: Origen

en: Forbidden
es: Prohibido

en: Conditional rules
es: Reglas condicionales

en: Filter rules
es: Filtrar reglas
