SDC Devel (1.0.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Overview
hr: Pregled

en: Message
hr: Poruka

en: Component
hr: Komponenta

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Filter
hr: Pročisti

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Line
hr: Redak

en: Details
hr: Detalji

en: Source
hr: Izvor
