SDC Devel (1.0.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Source
hy: Աղբյուր
