SDC Devel (1.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: Overview
is: Yfirlit

en: Message
is: Skilaboð

en: Component
is: Íhlutur

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Filter
is: Sía

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Details
is: Nánar
