SDC Devel (1.0.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Forbidden
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿತ
