SDC Devel (1.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Message
mn: Зурвас

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
