SDC Devel (1.0.2) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Type
ms: Jenis

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Message
ms: Mesej

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Filter
ms: Tapis

en: Severity
ms: Keterukan

en: Line
ms: Baris

en: Details
ms: Butiran
