SDC Devel (1.0.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Message
oc: Messatge

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Filter
oc: Filtrar

en: Severity
oc: Importància

en: Line
oc: Linha

en: Details
oc: Detalhs

en: Source
oc: Font
