SDC Devel (1.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
