SDC Devel (1.0.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Overview
sk: Prehľad

en: Message
sk: Správa

en: Component
sk: Komponent

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Line
sk: Riadok

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Source
sk: Zdroj
