SDC Devel (1.0.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Overview
sl: Pregled

en: Message
sl: Sporočilo

en: Unknown
sl: Neznan

en: Severity
sl: Resnost

en: Line
sl: Vrstica

en: Details
sl: Podrobnosti
